Sarıyer Tente ve Branda Hizmetleri

Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Sarıyer Brandacı

sarıyer  brandacı ve tente hizmetleri veren firmamız sizlerin tüm tente tamir bakım yeniden  kurulum gibi isteklerini başarıyla gerçekleştiren yetkili firmadır.

Geniş renk potansiyelimiz ve dayanıklı kumaş çeşitlerimiz ile dilediğiniz her ürünü bünyemizde bulup yaptırabilirsiniz.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yaz aylarında güneşten kaçınmak için yaptırılan tente her alanda sizleri memnun edecektir.

Kalite standartlarına uygun yaptığımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü vermekteyiz.Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı adı altında yapılmaktadır.

Tente Çeşitlerimiz ; Karpuz Tente Mafsallı tente körüklü tente sabit tente pergola tente çift açılı kapanır tente otomatik açılır kapanır tente ışıklı tente ve tüm tente çeşitleri ..

Branda Çeşitlerimiz ; yat brandası kamelya brandası havuz brandası depo çadırı Kubbeli çadır Yemekhane çadırı Sera Çadırı tüm branda ve çadır çeşitleri …

Sarıyer Brandacı Fiyat Tarifemiz 2019

Sima  Tente Gölgelendirme olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız çalışma ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kaliteli hizmet almak için doğru adrestesiniz. 7/24 iletişim imkanı sunan firmamız sizlere her alanda destek olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir