KARPUZ TENTE

Tente ihtiyacı olduğunda tasarım ve görünüşün ön plana çıktığı durumlarda en iyi seçenek karpuz tente fiyatları modelleri olmaktadır. Bu tip tenteler pek çok farklı ortama uygulanabilmekte, farklı görsel tasarımlar oluşturulabilmektedir. Görselliğin yanında branda malzemesinden yapılan karpuz modeller hava koşullarından koruması açısından hem dayanıklı hem de fonksiyoneldir. Daha çok gölgelenme amacıyla kullanılsalar da bazı iç mekan dekorasyonlarında kullanılmaları mimari açıdan farklı bir tarz yaratılmasını sağlamakla birlikte karpuz tente malzemelerin kullanım alanlarını genişletmektedir. Sima Branda karpuz ismi verilen yuvarlak şişkince tente modellerinin hem imalatında ve projelendirilmesinde hem de kurulumunda kaliteli hizmetin adresidir. Firmayla iletişime geçmenizle birlikte teknik ekip ücretsiz keşif, sizin isteklerinizi de dinleyerek projelendirme yapmakta, ardından kurulumu gerçekleştirmektedir. Size de profesyonel bir ekiple çalışmış olmanın rahatlığını ve keyfini çıkarması kalmaktadır.

Karpuz Tente Kurulumu

Karpuz tente modelleri otellerden restoranlara, evlerden ofislere hatta iç mekân dekorasyonlarında görsellik açısından kullanılmaktadır. Bu tente modeli hava koşullarına karşı çoğunlukla da gölgelik olarak görselliği yüksek bir seçenektir. Tente sisteminde kullanılan branda malzemesi dayanıklı olması açısından PVC kumaş ya da akrilikten yapılmaktadır. Rüzgâra karşı dayanımı arttırmak amacıyla da kurulum esnasında tentenin iç kısmında hafif bir o kadar da dayanıklı ve sağlam metal iskelet yapısı birbirine perçinlenerek kullanılmaktadır. Kötü hava koşullarına dayanımı arttırmak amacıyla karpuz tente kurulumu yapılırken mümkün olduğunca üstteki branda malzemenin olabildiğince gergin olarak monte edilmesi büyük önem taşımaktadır.

Sima Branda Karpuz Tente Ürünleri

İç ya da dış mekanlarda dekoratif ve koruma amaçlı her türlü karpuz tente ihtiyaçlarınızda Sima Branda geniş model çeşitliliği sunmaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren keşif ve projelendirme aşamasının ardından deneyimli ekibimiz kurulum işlemlerini uygun fiyatlara yapmaktadır. Fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilir, kaliteli hizmeti oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.