Depo ve Hangar Çadırı;

 Depolar ister geçici ister kalıcı kurulsun fark etmeksizin bazı niteliklere sahip olmak zorundadır. Prefabrik veya betonarme depoların yanı sıra çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere çadır sistemleri ile de depo kurmak mümkündür.  İmalatı ve tasarımı yapan Sima Tente size bu konuda mekanlarınıza özel çözümlerle hizmet vermektedir.

Branda kumaşları ve tente sistemleri tarzındaki özel üretimlerimizde olduğu gibi depo çadırlarımızda ortamlarınıza uygun iskeletin kurulması ve kaplanması aşamalarının tümünde deneyimli ekibimizle hizmet sağlamaktayız.  Depo ve Hangar Çadırı nedir sorusuyla ilk akla gelen kısa süreli ve geçici sistemler olsa da, kullandığımız kumaşların ve imalatımızın kalitesi bu çadırları uzun süre kullanmanıza olanak verecek şekildedir. Hava şartlarının her türlüsüne dayanıklı ithal kumaşlar ile tasarladığımız çadırlarımızın iskelet kısımları da oldukça dayanıklı ve amaca uygun malzemelerden kesilmektedir. Çadırın tüm dizaynı, depolayacağınız ürüne dair tüm tedbirleri almanıza olanak sağlayacak şekildedir.

Depo ve Hangar Çadırı, Depolama ve depo satışı şeklindeki faaliyetlerinize de uygun olarak tasarlanan çadırlarımız, isterseniz kendi kurduğunuz bir yapının üzerinin kaplanması veya tamamen bizim tasarladığımız bir yapı şeklinde size teslim edilebilmektedir. Bu tipte imal edilen depoların en önemli avantajı hiçbir sorunla karşılaşılmadan demonte edilerek başka bir alana kurulabilmesidir. Depo çadırları klasik bir deponun tüm mukavemet ve ortam şartlarını kesinlikle karşılayan ürünlerdir. Ağırlık yükü, rüzgar ve kar yükü gibi önemli değerler açısında standartları sağlayan malzemelerden imal edilmektedirler. Oldukça geniş alanda kolonsuz direksiz kurulum imkanı tanıyarak belli aks aralıklarıyla uzatılabilen bu yapılar tüm depolama ihtiyaçlarınızı giderebilecek niteliktedirler

Depo çadırları, zaman, ihtiyaç ve mali kaynak üçgeninde maksimum faydayı sağlamak amacıyla tasarlanmış yapılardır. Kolaylıkla kullanabileceğiniz bir çadır türü olan depo çadırı sizlere her alanla da yardımcı olacaktır.
Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Her nerede olursanız olun bizimle irtibata geçerek istediğiniz depo çadırı türünü yaptırabilirsiniz.

Depo Çadırı Fiyatları 2020

Sima branda ve tente hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat tarifemiz ile hizmet vermekteyiz. İstediğiniz depo çadırı türünü en uygun fiyatlarla yaptırabileceğiniz tek adres sima tente hizmetleridir.

Depo çadırının boyu türü ve adres bilgilerine göre fiyat tarifemiz değişmektedir. Ücret tarifemiz hakkında daha geniş bir bilgi almak için hemen bizlerle iletişime geçiniz.

Depo Çadırı Katkı Sağlar 

Yaptıracağınız depo çadırı ile gerek maddi gerekse kullanılabilir bir kolaylık sağlamaktadır. Eşyalarınız daha güvenli bir ortamda bulunması için hemen depo çadırınızı yaptırınız.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş teslimatı ile gerçekleştirilmektedir. Her türlü olumsuz hava koşullarına karşı güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bu çadır türümüz sıkça tercih edilmektedir.

2 thoughts on “Depo Çadırı

  1. selam tekstil sektöründe hizmet veren bir firmayız.
    düzce deki fabrikamızın dışına 500 m2 kapalı alan kurmak istiyoruz.
    bu kapaklı alanı depo olarak kullanacağız.
    bize bir fiyat teklifi verebilirmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.