Mafsallı Tente

Mafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir üründür.

Tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Her nerede olursanız olun bizimle irtibata geçin ve tüm tente isteklerinizi yerine getirelim.

Mafsallı Tente Kısa Sürede Teslimat

Mafsal diğer anlamı eklem olarak karşımıza çıkar. Birbirine geçebilen parçaların farklı şekilde açılmasını ve dönmesini sağlayan sistemler mafsallı tent olarak adlandırılır. Farklı tasarım ve renklerde üretilebilen bu tenteler, ayrıca birtakım özelliklere sahip olarak üretilir.

Mafsallı tentelerin modelleri güneş ve rüzgar sensörlü üretilebilmelerinin yanında motorlu şekilde de üretilebilir. Üretim aşaması tamamen müşterinin istediğine bağlı olarak gerçekleştirilir. Ayrıca mafsallı tentelerin fonksiyonel olması açıp kapama sırasında kaybedilen zamanın önüne geçer. Ayrıca motorlu sistemler uzak kumandaya sahiptir ve kumanda ile kolayca açıp kapamak mümkündür.

Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Mafsallı tenteler ile karşımıza çıkan en önemli özelliklerden biri tabii ki güneşe ve yağmura karşı koruyucu görev üstlenmesidir. Bahçelerin ve balkonların en çok kullanılan ürünleri olmasının yanında cafe ve restoran gibi işletmelerin bahçe masalarında en çok tercih ettiği şemsiye modelleri olarak karşımıza çıkar. Çünkü işlevsel oldukları kadar şık tasarımlarıyla da dikkat çekerler. Genel olarak mafsallı tente özellikleri şu şekildedir;

  • Motorlu
  • Güneş ve rüzgar sensörlü
  • Özel su geçirmez akrilik kumaşlı
  • Uzaktan kumandalı
  • Farklı ölçü
  • Farklı renk ve tasarım
  • Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar
  • Alüminyum profiller
  • Paslanmaz bağlantı ve cıvatalar
  • İsteğe bağlı eğim

Yukarıda yer alan tüm özelliklerde mafsallı tentelerin üretimi yapılabilmektedir. İstanbul bütün ilçelerinde istenen ebatlarda ve tasarımda mafsallı tente üretimi yapılabilmektedir. İşletmeniz için gereken tente modellerine bu ilçelerde yer alan üretici firmalardan ulaşabilirsiniz.

Mafsallı Tente Fiyatları

Tente sistemlerimiz için sizlere kesin bir fiyat verebilmemiz için öncelikli olarak tente sisteminin kurulacağı alanı ön analiz yapmamız gerekir. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Belirtilen kriterler doğrultusunda sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız. Sizlere her ne kadar uygun fiyat teklifi sunsak da; kaliteden asla ödün vermeyiz. Kaliteli malzeme yapısı ile uzun yıllar (en az 5 yıl) dayanıklı malzeme yapısı ile mafsallı tente kurulumunu gerçekleştiririz. Profesyonel işçilik ile gerçekleştirilecek kurulum, kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Böylelikle sahip olduğunuz alanı rahatlıkla, yılın 12 ayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Güneş, yağmur, dolu, kar ve her türlü hava koşullarında kullanışlı, rahat bir ortam sağlanmış olur. İşletmenizin verimliliği artar ve uzun yıllar kullanıma uygun modeller sayesinde sürekli olarak masraf yapmanıza gerek yoktur. Kullanımı kolaydır. İstanbul’da nerede olursanız olun, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bünyemizde bulunan ve tercih edilen bir tente modeli olan mafsallı tenteler siz değerli müşterilerimizin bizimle irtibata geçerek en yakın servis ekipmanlarımızı size yönlendirdikten  sonra çalışmalarımız başlamaktadır.

Kurulum yapılacak bölgenin ölçüm ve boyutu alındıktan sonra en kısa sürede kullanıma hazır halde sizlere teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.