Fermuarlı, cırt cırtlı, Şeffaf Kış Bahçesi Demir Aksamı İle tamamen kendi imalatımız. Uygun Fiyat anlayışı Avrupa mika branda kumaşlı ürünler.

Artık hayallerinizi kış bahçenizde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.
Şeffaf Branda Kış Bahçesi şeffaf yaptırarak bahçe ve teraslarınızın ister işyerlerinizin ister cafenizin bahçesini yılın sadece belli ayında değil 12 ay boyunca aralıksız kullanabilme keyfini yaşaya bilirsiniz

Şeffaf Branda fiyatları mika pvc kumaş fiyat listesi en uygun fiyat avantajları ile hizmet sunmaktayız.

Sima Branda Olarak şeffaf alan kapama işleri de yapmaktayız.

Metrekare fiyatlarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Şeffaf Branda

Kolay kullanımı nedeniyle tercih edilmekte olan şeffaf çadır modelleri kullanılacak olan alana göre birbirinden farklı tercihler yapılmasını sağlamaktadır.

Sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle kullanılmakta olan şeffaf katlanır çadır gerekli olabilecek her alanda kullanıma uygundur. Uzun süreli kullanım olanağı sağlaması nedeniyle kullanıcılar tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir. Farklı ölçülerde tercih edilecek olan ürünler özellikle dış alanda yapılacak olan çalışmalar ile kullanılabilir alanın artırılmasını sağlamaktadır.

Şeffaf olarak hazırlanmış olan katlanır özelliğe sahip çadırlar istenildiğinde katlanarak kaldırılabilir ve daha sonrasında aynı şekilde kurularak yeniden kullanıma hazır hale getirilebilir. Kolay kullanım olanağı sağlaması nedeniyle isteyenlerin her alanda kullanım için tercih edilebilir. Birbirinden farklı modellerin oluşturulması şeffaf çadır kullanmak isteyenler için en uygun seçeneklere ulaşılmasını sağlamaktadır. Özel olarak üretilmekte olan katlanabilir çadırlar farklı alanlarda daha rahat kullanım olanağı sağlaması nedeniyle tercih edilmektedir. Kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilerek uzun süre sorunsuz kullanılabilir.

Şeffaf Branda Fiyatları

Farklı boyutlarda ve özelliklerde hazırlanacak olan modeller için belirlenen fiyat seçenekleri değişmektedir. En uygun fiyat seçenekleri ile satın alma işlemi yapmak isteyenler site üzerinden yapacakları incelemeler sayesinde aynı anda daha fazla modeli görüntüleyerek en uygun seçenekleri belirleyebilirler. Değişen model seçenekleri kullanacağınız alana göre en uygun tercihlere ulaşmanızı sağlamaktadır.

 

Fiyat Listesi

0.50 mm Branda

0.60 mm Branda

0,80 mm Branda

1 mm Branda

 

Şeffaf Naylon Pvc Fiyatları sadece toptan alım için geçerlidir. İşçilik fiyata dahil değildir.

Ürünlerimiz Çin Malı Değildir.

Fiyat Teklifi İçin Mail Yolu ile Tarafımıza Ulaşabilirsiniz…

One thought on “Şeffaf Branda

  1. Eni 2.30 cm yuksekligi 120 cm olacak şeffaf plastik stor perde fiyati almak istiyorum ayrica taksit imakniniz varmidir fiyatta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.