İsminden de anlaşıldığı üzere dayanıklı branda malzemesinden üretilen farklı tarz ve boyutlarda çok amaçlı çadırlar, çadır kullanımının olduğu her alanda kullanılan geçici çözüm sunan ürünlerdir. Genellikle geçici çözüm sağlamalarından dolayı da kolay kurulup sökülmesi özelliği bulunmaktadır. Bahsedilen çadır tiplerine ayrıca farklı modüller eklenerek oda sistemleri de kurulabilmektedir. Bu anlamda oldukça fonksiyonel alanlar yaratma konusunda başarılıdır. Çok amaçlı çadırlar sağladığı avantajların yanı sıra, her türlü çadır aksesuarını kullanmaya izin veren yapısı sayesinde her türlü arazi yapısında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Çok Amaçlı Çadırların Kullanım Alanları

Bahsedilen çadır tiplerinin çok amaçlı olarak nitelendirilmesinin en önemli nedeni çadır modüllerini birbirine kolay şekilde bağlanmasıyla ve eklemeler yapılmasıyla istenilen forma kolayca sokulmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle aslında branda sektörünün en çok kurulumunu yaptığı çadır türü çok amaçlı çadırlar ve bunların bağlantı modülleridir. Çok amaçlı olarak üretilen ve kurulumu yapılan çadırların en fazla tercih edildiği alanlar büyük alanlar olup fuar stantları, depo, yemekhane, yatakhane gibi alanlardaki kullanımı öne çıkmaktadır.

Sima Branda Çok Amaçlı Çadır Seçenekleri

Yıllardır İstanbul branda sektörüne öncülük eden Sima Branda farklı ebat ve tasarımlarda çok amaçlı çadırlar ve çadır projeleri ortaya koymaktadır. Sadece imalatta kalite değil aynı zamanda ücretsiz keşif hizmetleri ve projenin kurulumunda da sizlerin çözüm ortağı olarak kaliteli hizmet vermektedir. Çadır kurulumunda istenilen genişlikte çadırlar oluşturulabildiği gibi yer sistemi, ayrı giriş modülü, ısıtma sistemleri, aydınlatma sistemleri, elektrik dağıtım sistemi ve yer branda sistemleri de projelerde yer verilebilmektedir. İhtiyaca yönelik olarak kar ve rüzgâr gücüne göre daha dayanıklı hale getirilmiş seçenekler sunulabilmektedir. Ayrıca çok amaçlı çadırlar yine ihtiyaca yönelik olarak pencereli olarak da kurulabilmektedir. Kısacası Sima Branda sizin ihtiyaçlarınızı kendi kaliteli ürünleri ve teknik ekibinin profesyonelliğiyle birleştirilerek harika projeler ortaya koymaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.