Yürüyüş Yolu Tünel Tenteleri

Branda sektöründe hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesi de yürüyüş yolu ve tünel tenteler ve akordiyon çadır şeklindedir.

Özellikle uzun yollarda, restoran girişlerinde, köprülerde tünel tentelerin kullanımı yaygındır.

Genellikle çevre koşullarına ve yağışa karşı koruma sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Spor alanlarının korunmasında da yine bu malzemeler kurumsal anlamda kullanılmaktadır.

Pek çok otelin girişinde kırmızı halıyla birlikte yürüyüş yolları üzerlerinde tünel tentelerle birlikte inşa edilmektedir. Tünel tentelerin kullanım bulduğu sektörlerden bir tanesi de havayollarıdır.

Uçaklarla şirketlere ait uçuş kapılarının bağlantıları genellikle tünel tentelerle yapılmaktadır.

Aynı şekilde futbol saha girişlerinde branda malzemesinden yapılan bu koruyucu ünitelerle örtülmektedir. Böylece davetlilerin ve çalışanların kötü hava koşullarından korunması sağlanmaktadır.

Yürüyüş Yolu Tünel Tente Modelleri

Yürüyüş Yolu & Tünel Tenteler ve akordiyon çadır  görsellerde görüldüğü gibi parkurlar oteller kapı önleri restoran girişleri ve bir çok alanda kullanıma uygun tip tentelerdir ister görsel ister sağlamlık ne isterseniz hepsi bu tente türünde mevcuttur

Yürüyüş Yolu Tente Sistemleri

Sima Branda olarak yürüyüş yolu ve tünel tenteler için genel amaçlı ürünler üretilmektedir. Ancak bu genel kullanıma uygun ürünler farklı sistemler ve aksesuarlarla birleştirilerek son hali verilmekte, farklı alanlar için uygun hale getirilmektedir. Yürüyüş yolu branda sistemleri katlanır olarak üretilebildiği gibi yağmurda otomatik ya da manuel olarak açılan sensör sistemleri, led ışık sistemleri eklenerek daha fonksiyonel hale getirilebilmektedir. Raylı olarak üretilen sistemler manuel olarak kullanılmakla birlikte daha dayanıklı modeller üretilmesine olanak sağlamaktadır. Futbol saha girişlerinde en çok kullanılan raylı akordeon branda malzemeden üretilmiş yürüyüş yolu ve tünel tenteler, istenilen desen, renk ve ebatta üretilmekte, demonte halde her alana taşınıp kurulumu yapılabilmektedir.

Yürüyüş Yolu ve Tünel Tente Fiyatları

İstanbul’da branda sektörünün öncülüğünü yapan Sima Branda yurtdışında imal ettirdiği malzemeleri deneyimli ekibi sayesinde özel projelere dönüştürmektedir. Kaliteyi uygun fiyatlara sunan firmamız sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yürüyüş yolu ve tünel tenteler konusunda da olabildiğince uygun fiyatlara çalışan firmamız fiyat belirtirken kullanılacak malzeme, çalışma yapılacak alanın ebatları, işçilik giderleri ve yapılacak projeye özel kriterleri değerlendirmektedir. Fiyat için bizimle mutlaka iletişime geçin. tente

Sima Branda iletişim

Firma İletişim Bilgileri

Merkez Adres: Yıldırım Mah. Avasköy yolu caddesi. No: 12 Bayrampaşa/İST
İl / İlçe: İstanbul / Bayrampaşa
Tel:  0212 497 44 00
Mobil:  0532 336 44 01–0533 631 32 97
Mail:  info@simabranda.com
Web: http://www.simabranda.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.