Sima Branda olarak hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesi de tekstil taşıma torbası üretimi ve satışımızdır. Bahsedilen ürün tekstil fabrikalarında temiz veya kirli tekstil ürünlerinin taşınması ve muhafazası için kullanılmaktadır. Branda malzemesinden yapılmış olmasının yanında tasarım anlamında taşınabilir ve dış çevrenin yıpratıcı etkenlerine karşı korunaklı olarak imal edilmektedir. Ayrıca endüstriyel alanlarda kullanılacağı için taşıma ve korunaklı şekilde saklama görevi olan tekstil çantası şeklinde üretilen malzemelerin darbelere dayanıklı olması önem taşımaktadır. Sektörün gereksinimlerini yakından bilen ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Sima Branda bu anlamda kaliteli taşıma torbalarını tekstil sektörüne sunmaktadır.

Branda Taşıma Torbası Özellikleri

Taşıma torbası ya da çantası olarak da isimlendirilen branda taşıma torbası farklı ebat ve özelliklerde branda gibi dayanıklı malzemelerden üretilen endüstriyel malzemelerdendir. Her ne kadar tekstil taşıma torbası ismi en çok fabrikalarda kullanılmasından dolayı verilse de tek kullanım alanı tekstil fabrikalarıyla sınırlı değildir. Büyük oteller ve çamaşırhanelerde kullanılmasının yanı sıra tekstil atölyeleri ve hastanelerde de bu torbalar kullanım imkânı bulmaktadır. Tekstil çantası olarak taşımada kullanılacağı için ağırlığa ve taşımaya dayanıklı olarak üretilmektedir. Sima Branda alanda da siz değerli müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde barındırarak işinize uygun ağırlık ve miktarı taşıyabilecek özellikte farklı ebatlarda kaliteli şekilde üretim yapmaktadır. Branda taşıma torbası ihtiyaçlarınızda bizlerle iletişime geçip ihtiyacınız olanı belirtmeniz yeterli olmaktadır. Taşıma torbalarımızın su ve nemi geçirmemesinin yanında ışığı da geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede tekstile zarar verecek tüm faktörler ortadan kaldırılmaktadır.

Tekstil Taşıma Torbası Çeşitlerimiz

Sima Branda farklı boy ve ebatta, farklı ağırlıktaki malzemeleri taşımaya uygun tekstil çantası çeşitlerini üretmektedir. Firmanın talebine göre renk seçimi yapılabilmekte, firma logosu ya da firmanın kurumsal kimliğinin olduğu tekstil taşıma torbası özel olarak üretilebilmektedir. Detaylı bilgi için sitemizi inceleyebilir, bizleri telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.