Mimari Tarz Çadır Branda

Mimari Tarz Çadırlar

Branda sektörünün öncülerinden Sima Branda, alanında kendini geliştirmeye ve kaliteli teknolojik ürünler üreterek harika projeler ortaya koymaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız teknolojik gelişmelere paralel olarak kendisini sürekli geliştirmekte, yurtdışında son moda koşullarda üretilen branda sistemlerini proje&tasarım ekibi sayesinde size uygun hale getirerek sunmaktadır. Firmamızın hizmet konusunda en iddialı olduğu alanlardan birisi de mimari tarz çadırları üretimi ve projelendirilmesidir.

Bahsedilen çadır yapılar estetik görünümü, üst düzey dayanıklılığı ve simetrik portatif yapısı sayesinde ilgi gösterilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi, yerinizin incelenmesi ve projelendirmesi için sitemizi inceleyebilir, günün her saati hizmet veren Sima Branda telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Mimari Tarz Çadırları Nedir? Kullanım Alanları

Branda ürünler sektörünün az kullanılan ürünlerinden olmasına rağmen sağlamlığı, portatifliği ve dayanıklılığı diğer çadır sistemlerine göre daha iyi olduğundan özel projelerde tercih edilmektedir. Kaliteli bir çadır isteyenlerin tercihi olmaktadır. Asma germe branda yapılar olarak da adlandırılan bu çadır sistemleri siteler, otel girişleri, pazar yerleri, restoran, kış bahçeleri ve cafelerde kullanım alanı bulmaktadır. Az yer kaplaması ve düzenli bir görünüm sergilemesi nedeniyle yatakhane, toplama merkezleri ve yemekhanelerde de tercih edilen çadır yapılarındandır. Mimari tarz çadırları standart üretimli olmasının yanında özel üretim çadır yapıları da kişiye göre tasarlanmakta ve projelendirilebilmektedir.

Mimari Tarz Çadırların Avantajları

Bu tip çadır sistemlerinin en belirgin özellikleri ve dolayısıyla avantajları kolay kurulum, kolay toplama ve özel depolama aparatları sayesinde yer kaplamadan saklanabilmesidir. Öte yandan, Sima Branda istek ve kullanılacak alanın özelliklerine bağlı olarak isteğe uygun renk, tasarım ve ebatta asma germe branda yapılar üretim yapmaktadır. Mimari tarz çadırları pencere özelliğinin de bulunması sayesinde kullanıldıkları alanlarda havalandırma imkânı sunmaktadır. Son olarak geniş alanlar yaratıldığı için de aksesuar kullanma imkânı tanımakta, dekoratif fikirlerinizin gerçeğe dönüşmesini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.