Şeffaf Branda Kış Bahçesi
şeffaf branda

şeffaf kış bahçesi brandası

Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Sima branda ve tente hizmetleri olarak siz değerli benimsediğimiz en önemli unsurdur. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garantili iş anlayışıyla teslim edilmektedir.

cafe, şeffaf  Kış bahçesi branda belirli sektör ve kişilere hitap eder genellikle dışta kalmış ev bahçeleri cafe, restourantlara sigara içme odaları gibi tercih edilen bir branda modelidir

Tüm ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

İstanbul’da  brandacı  olarak imal ettiğimiz şeffaf branda modelleri ve burada

Şeffaf branda ile ilgili tüm talep ve ihtiyaçlarınız tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Bahçeniz çardağınız balkonunuz veranda ve teraslarınız şeffaf branda ile kış şartlarına uygun zaman geçirme alanlarına dönüştürülür.

Tecrübeli kalifiye elemanlarımız tarafından keşif yapılır. Alanınıza en uygun şeffaf kış bahçesi modelleri boyuttadır.

En kısa süre içinde şeffaf branda montajı yapılır.

Avrupa’dan ithal ettiğimiz şeffaf branda yurt içinde geniş talep görmektedir. çeşitli kalınlık en ve boylarda şeffaf branda talepleriniz karşılanır. 1,37mt 1,5mt  ve 2 m ene sahiptir. Türkiye iklim şartlarına göre 0,60mm 0,80mm 1,00mm kalınlığında şeffaf branda idealdir.

Kış bahçesine dönüştürdüğümüz ortamız şeffaf branda sayesinde görsel olarak dik ve bütün bir duruş sergiler. Çardak veya kamelya kullanabileceğiniz şeffaf branda kapama modelleri sayesinde her türlü hava şartlarına dayanıklı bir mekan yaralanabiliriz. Kış bahçesi  seçimine göre basit bir ısıtıcı kullanarak sıcak bir ortam elde edebilirsiniz. Çardak yada kamelyanız yok ancak alanınız müsaitse demir / ahşap kullanarak uygun ölçülerde imalat ve şeffaf branda kaplanıp kış bahçesi elde edilebilir.

Şeffaf Branda Hizmet Alanlarımız

Şeffaf branda siz değerli müşterilerimiz tarafında sıkça tercih edilen bir tente çeşididir. Şeffaf tente ile ofis büro teras katı iş yeri gibi tümüyle görsellik kazandıran bir tente modelidir.

Gerek ihtiyaç gerekse görsel bir görünüm kazandırmak için yapılan bu tente modeli büyük özellikler taşırmaktadır.

Şeffaf Tente Nereye Yapılır 

Şeffaf tente ve branda kamelya dinlenme alanları bahçe hobi alanları iş yerleri teras katları gibi tüm seçenekleri sorunsuz kullanabileceğiniz bir tente modelidir.

Nerede olursanız olun bizimle ilgili geçerek tüm tente işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.