Perde brandalar balkonlarda, camekânlarda, fabrikalarda ve bazı işletmelerde sigara içme alanlarında kullanılan branda çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu tür brandalar evde balkon ya da camekân alanlarında ve işletmelerin sigara içilen bölmelerinde hava şartlarından korunmak için kullanılmaktadır. Fabrikalarda kullanımı ise ara bölmelerin oluşturulması amacıyladır. Özellikle tekstil sektöründe perde brandası çeşitlerinin ara bölme olarak kullanılması oldukça yaygındır.

Perde Brandası Çeşitleri

Dış mekânlarda hava şartlarına karşı koruma amacıyla kullanılan perde brandası çeşitleri su geçirmez malzeme kullanılarak yapılmaktadır. Sözü edilen branda tipinin pek çok çeşidi olmakla birlikte, stor perde, şeffaf stor perde ve şeffaf perde formunda olanlar daha çok kullanılmaktadır. Balkonların ve camekânların korunaklı hale getirilmesinde en çok stor perde brandası kullanılmakla birlikte fabrika gibi alanlarda şeffaf olanlar daha çok tercih edilmektedir. Restoran, kafe gibi işletmelerde kullanılan perde tipi brandalar ise alt kısmı su geçirmez kalın malzeme, üzeri açılıp kapanabilen şeffaf malzeme şeklindedir. Perde branda sistemlerine sürgülü şekilde ya da direk perdenin açılma prensibine göre açılıp kapanma özelliği verilebilmektedir. Sima Branda tüm ihtiyaçlarınız için uygun projeler hazırlayarak çözüm ortaklığınızı yapmaktadır.

 

Perde Brandaları Fiyatları

Branda fiyatları kullanılan malzemeye, branda tipine, yıllara göre değişen taban fiyatlara ve yapılan projeye göre değişmektedir. Sima Branda ilk olarak proje tasarım ekibiyle birlikte yapılması istenen projeyi bilgisayarlı çizimle ortaya koymak adına rölöve çalışmaları yapmaktadır. Ardından yapılan perde brandası çalışmasını müşterilerinin fikirlerine sunmaktadır. Uygulama alanının yapısal özellikleri ve müşteri istekleri doğrultusunda yapılan revize işlemleri sonucunda projenin son haline karar verilmektedir. Dolayısıyla yapılan projeye göre fiyatlar da değişmektedir. Perde brandası kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız bizimle hemen iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Biz sizlere çözüm ortaklığı yapmaktan gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.