Fabrika Ara Bölme Brandası

Fabrika bölme kapıları imalathaneler gibi geniş alanların bölümlere ayrılmasında kullanılan sistemlerdir.

İstenilen her yer veya bölgeye sıcak soğuk geçişini kesmek  için istenilen renk ve malzemeden üretimi yapılır. Yerine geliyoruz ölçüsü çıkartıyoruz sorun bir şekilde birebir ölçülerde imalatını yapıyor teslim ediyoruz.

Raylı, sürgülü ya da perde sistemi gibi farklı yapılar kullanılarak branda malzemesinden veya şeffaf PVC malzemeden üretilmektedir.

Daha çok soğuk hava depolarında kullanılmakla birlikte aslında bölünmek istenen her türlü endüstriyel alanda kullanımı uygundur.

Bahsedilen bölme sistemleri duvarla bölmeye kıyasla çalışma alanlarında pek çok avantaj sağlamaktadır.

Genelde Fabrikalarda kullanımını gördüğümüz ara bölme çadırlarımız ile üretim yerlerinin düzenini sağlayarak daha verimli bir üretime imkan sağlamaktayız .

Fabrika Ara Bölme Branda Modelleri

Fabrika Bölme Kapı Sistemleri

Bölme amaçlı kullanılan branda sistemlerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Yapımında kullanılan malzemeden kullanım amacına, bölünmek istenen alanın durumundan kullanılacak hareket sisteminin türüne göre projelendirilecek sistem de farklı olmaktadır.

Şeffaf bölmeler yapılabileceği gibi doğrudan karşı tarafı göstermeyerek izole eden fabrika bölme şeffaf kapıları da mevcuttur. Yapılan bölme ve kapı sistemleri raylı sistemlerle ya da motor yardımı ile hareket edilebilir halde üretilebilmektedir.

Bölme dışında fabrikalarda ve depolarda branda kapıların kullanımı da sağladığı avantajlardan dolayı oldukça yaygındır.

Fabrika Bölme Kapıları Avantajları

Branda malzemesinden üretilen ve endüstriyel bölme ve kapılar şeklinde de isimlendirilen fabrika bölme branda kapıları işletmelerde büyük avantajlara sahiptir. Özellikle soğuk hava depolarında sıklıkla kullanılmaları soğutma ya da ısıtma maliyetlerini azaltmasından kaynaklandığı gibi gaz, toz, sinek, istenmeyen koku, ses gibi faktörlerden ortamı arındırması gibi özelliklerindendir.

İşletmelere düzen ve bir o kadar da hijyen sağlayan bölme sistemleri rahat bir şekilde kurulmaktadır.

Fabrika Ara Bölme Branda Teknik Özellikleri

Kurulum işçiliğinin az olmasına ek olarak bakım maliyetleri oldukça azdır. Kapı şeklinde tasarlanan sistemlerin sağladığı en önemli avantaj yerden tasarruf sağlanması ve çalışma ortamını çok daha fonksiyonel hale getirmesidir.
Sima Branda bölme ya da kapı sistemlerinin kurulacağı alanda incelemeler yaptıktan sonra en çok ihtiyacınız olan sistemi uygulamaktadır.

Böylece profesyonel ekibiyle sizlerin çözüm ortaklığını kaliteli bir şekilde sürdürmektedir. tente

oto yıkama ara bölme brandası

One thought on “Fabrika Ara Bölme Brandası

  1. Merhabalar fabrikamızda imalat alanlarında perde ile bölme işlemi yapmak istemekteyiz, yerimiz Esenyurt Akçaburgazda yerinde keşif ve teklif rica ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.