Yarasa Asma Germe Branda

Yarasa Asma Germe Branda

Taşıyıcı sistemi sadece çekme kuvveti alan Branda ve kabloların tamamen ya da kısmen kullanılması ile oluşturulan gölge sistemleridir.

Yarasa branda,taşıyıcı sistemi sadece çekme kuvveti alan Branda ve kabloların tamamen ya da kısmen kullanılması ile oluşturulan gölge sistemleridir.

Bir çok kullanım alanına sahip olan bu yapılar ev, ofis, açık hava toplantıları, düğünler, nişan organizasyonları, fabrika girişleri, görsellik katmak için gerekli tüp ihtiyaçları karşılamaktadır bu görsellikleri karşılarken de tabi kötü hava şartlarından etkilenmemesine dikkat etmekteyiz rüzgar ve fırtınalardan korunması için gerekli çalışmalar ve uygulamalar yapılmıştır yarasa çadırı bu anlamda üst düzey güvenlik taşımaktadır teklif ve ücretsiz keşif için iletişim kısmına not bırakmanız yeterlidir.

Yarasa Asma Germe Branda Sistemleri

Asma germe branda sistemi, mimari çalışma olup kullanılan branda Avrupa kumaşlıdır. Demir konstriksiyon montaj yerine göre özel ölçüde veya şekilde yapılıp, üzerine branda giydirmesi yapılmaktadır. Asma germe branda Minimum seviyede demir aksamlar kullanılarak üretilen bu sistemler; üçgen, kare ve asimetrik şekilleriyle mekanınıza mimari bir değer kazandırır. Asma Germe Sistemi; köşe kısımlara direkler montelenerek veya mevcut kiriş ve betona plakalar koyularak membran çelik halatlarla bu noktalara gerdirilir.

MEMBRAN SİSTEMLERİ

Asma germe sistemleri isteğe bağlı olarak ister sökülüp takılabilen ister ise sabit bir sistem kurulu olarakta sunulmaktadır bu tür brandaların bağlantı apar atları çelik halatlar ve krom tabakalar dır germe sistemi en iyi gerginliği bulması için kesitlerin düzgün ve esnek yapımı tamamı ile söz konusudur

Branda Yarasa Çadır görselliği ön planda tutup şık görünüşü ve dayanıklı yapısıyla kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır bu görünüş ve sitil itibari ile gölgelenme ve görüntü ön plandadır tabi bu görüntü ve şeklin yapısını bir yarasayı andırmakta ve bu yüzden bu tabir kullanılmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.