klasik tente

Klasik Tente

Tente Sistemlerimizin içinde en Ekonomik Modelidir. Pergola Tente Türkiye’de Tente kavramının ilk Başlangıcıdır Bu Tente modelinin adı  Halk tipi Tente veya Makaralı Tente diye bilinmektedir ilk üretimi yapıldığı Yıllarda Metal Aksamı Su Borusundan yapılıyordu. Bütün Tente Modellerimiz ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı

klasik tente

klasik tente

Tente Sistemi İşletme tarzındaki yerlere yapılacaksa Saçak Kısmına Firmanın Reklamı ve Logosu özel Serigrafi baskı yöntemiyle yazılmaktadır.

Balkonlar yaz ve kış aylarında kullanmak istediğimiz alanlardır.

Balkon tenteleri çeşitli modellerden yapılabilir.

Klasik Tente Özellikleri

Tentelerin fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz. İstanbul Sima Branda Tente olarak Türkiye Geneline İstanbul ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

ürünlerimiz arasında en uygun fiyatlı ve en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.Şık görüntüsü ve kullanım kolaylığı ile birlikte,paslanmaz veya alüminyum aksamlara sahiptir.Standart klasik tente modellerinde motor bulunmamakla birlikte,isteğe bağlı olarak motor aksamı da takılmaktadır.Üründe kullanmış olduğumuz akrelik kumaşlar garantili olmakla birlikte,yurt dışından ithal edilmektedir.İsteğinize bağlı olarak,motor,rüzgar sensörü,eğim ayar mekanizması eklenebilmektedir. Rüzgar sensörü, tentenizin rüzgardan korunma kontrolünü otomatik olarak gerçekleştirmektedir.Spot ışık, tente nizin mekanınızla hoş bir uyum sağlamasına yardımcı olacaktır.Eğim ayar mekanizması,gölgelenmesini, istediğiniz alana doğru eğim vermenizi sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir