Branda sektöründe hizmet verdiğimiz alanlardan bir tanesi de yürüyüş yolu ve tünel tenteler şeklindedir. Özellikle uzun yollarda, restoran girişlerinde, köprülerde tünel tentelerin kullanımı yaygındır. Genellikle çevre koşullarına ve yağışa karşı koruma sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Spor alanlarının korunmasında da yine bu malzemeler kurumsal anlamda kullanılmaktadır. Pek çok otelin girişinde kırmızı halıyla birlikte yürüyüş yolları üzerlerinde tünel tentelerle birlikte inşa edilmektedir. Tünel tentelerin kullanım bulduğu sektörlerden bir tanesi de havayollarıdır. Uçaklarla şirketlere ait uçuş kapılarının bağlantıları genellikle tünel tentelerle yapılmaktadır. Aynı şekilde futbol saha girişlerinde branda malzemesinden yapılan bu koruyucu ünitelerle örtülmektedir. Böylece davetlilerin ve çalışanların kötü hava koşullarından korunması sağlanmaktadır.

Yürüyüş Yolu Tente Sistemleri

Sima Branda olarak yürüyüş yolu ve tünel tenteler için genel amaçlı ürünler üretilmektedir. Ancak bu genel kullanıma uygun ürünler farklı sistemler ve aksesuarlarla birleştirilerek son hali verilmekte, farklı alanlar için uygun hale getirilmektedir. Yürüyüş yolu branda sistemleri katlanır olarak üretilebildiği gibi yağmurda otomatik ya da manuel olarak açılan sensör sistemleri, led ışık sistemleri eklenerek daha fonksiyonel hale getirilebilmektedir. Raylı olarak üretilen sistemler manuel olarak kullanılmakla birlikte daha dayanıklı modeller üretilmesine olanak sağlamaktadır. Futbol saha girişlerinde en çok kullanılan raylı akordeon branda malzemeden üretilmiş yürüyüş yolu ve tünel tenteler, istenilen desen, renk ve ebatta üretilmekte, demonte halde her alana taşınıp kurulumu yapılabilmektedir.

Yürüyüş Yolu ve Tünel Tente Fiyatları

İstanbul’da branda sektörünün öncülüğünü yapan Sima Branda yurtdışında imal ettirdiği malzemeleri deneyimli ekibi sayesinde özel projelere dönüştürmektedir. Kaliteyi uygun fiyatlara sunan firmamız sektörün vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Yürüyüş yolu ve tünel tenteler konusunda da olabildiğince uygun fiyatlara çalışan firmamız fiyat belirtirken kullanılacak malzeme, çalışma yapılacak alanın ebatları, işçilik giderleri ve yapılacak projeye özel kriterleri değerlendirmektedir. Fiyat için bizimle mutlaka iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir